Інформація про школу

школа І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради

Харківської області”

Рік заснування

Школу засновано в 1921 році (початкова школа), з 1986 року – восьмирічна школа, з 1989 року – школа І-ІІІ ступенів

Директор школи

Терещенко Олена Вікторівна, освіта вища, за фахом вчитель російської мови та літератури, має   кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії». Заклад очолює з 2000 року.

Контингент учнів

У 2018-2019 н.р. навчається 85 учнів, з них учнів 1-4 класів –38 чол., 5-9 класів – 36 учнів, 10-11  класів –11 учнів. Випускників 9 класу – 5 учнів, 11 класу - 5 учнів

Мова навчання

Профільне навчання

Освітній процес здійснюється за універсальним профілем в 11 класі: 5  учнів

Профільний предмет в 10 класі — біологія (6 учнів)

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 16 педагогів, з них 15 чол. мають вищу освіту, 1 чол. – середню спеціальну.

Вищу кваліфікаційну категорію мають 5 чол.,

І кваліфікаційну категорію – 3 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 5 чол.,

категорію „спеціаліст” – 3 чол.

Забезпечення харчуванням

Безкоштовним  гарячим харчуванням   на 100% (38 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (1 дитина-сирота). За рахунок батьківської плати харчується _-_ учня.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Формування інноваційного освітнього середовища на основі педагогічного партнерства в умовах реалізації компетенісного підходу та принципу дитиноцентризму».

Гурткова робота

В школі працює футбольний та шаховий гуртки (на громадських засадах).

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу _29__ учнів та __3_ вчителів, під’їзд здійснюється шкільним автобусом

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів __11___ класних кімнат, комп’ютерний клас (__6__ПК), спортивний майданчик,   футбольний майданчик, кімната для прийому їжі.

Бібліотечний фонд налічує – 2976 примірник  художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи приймають участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця, а саме:  учениця 11 класу Моргуненко Олена -  1 місце в олімпіаді з екології, 3 місце в олімпіаді з української мови;    учениця 6 класу Тимченко Євгенія — 2 місце в мовно-літературному конкурсі ім.. Т.Г.Шевченка; учень 9 класу Сумкін Степан виборов 3 місце з фізики і 1 місце з математики та 1 місце в конкурсі-захисті робіт МАН.

Учні школи беруть активну участь у районних заходах: конкурсі ораторського мистецтва, фестивалі дружин юних пожежних, КВК Юних інспекторів руху,   спартакіаді „Спорт протягом життя”, фестивалі «Козацький гарт»  оглядах-конкурсах художньої самодіяльності; інтелектуальних конкурсах   «Кенгуру», «Соняшник»,  «Грінвіч», знавців української мови ім. П.Яцика