Міжнародний День спорту заради розвитку та миру

6 квіт. 2018
6 квітня 2018 року в КЗ "Тимченківська ЗОШ І-ІІІ ст." пройшли заходи, присвячені відзначенню Міжнародному Дню спорту.

Вже вп’яте в історії за ініціативи Міжнародного Олімпійського Комітету та за підтримки Організації Об’єднаних Націй 6 квітня по всьому світу відзначають Міжнародний день спорту заради розвитку та миру.

Колектив нашої школи долучився до відзначення цього спортивного свята. Учні активно підтримали дану ініціативу та приурочили до цієї дати проведення різноманітних спортивно-масових заходів. Було проведено зарядку на свіжому повітрі.

З Днем спорту учнів та вчителів привітала  директор школи Олена Вікторівна Терещенко на загальношкільній лінійці. У своєму виступі вона ще раз наголосила, що  спорт, будучи одним з інструментів освіти, розвитку і миру, сприяє зміцненню співпраці, солідарності, терпимості, розуміння та соціальної інтеграції.

Учні  брали участь у змаганнях з легкої атлетики, провели різноманітні конкурси, естафети та прослухали лекцію на спортивну тематику.

Тому, Міжнародний день спорту заради розвитку та миру, який проводився в школі 6 квітня став справжнім святом.