8 бер. 2018

Вітаємо всіх жінок зі святом 8 березня!

Колектив КЗ "Тимченківська ЗОШ І-ІІІ ст." щиро вітає всіх жінок зі святом весни і бажає злагоди, добробуту і успіхів в усіх справах!
2 бер. 2018

Оголошено канікули!

З 02 по 07 березня в усіх закладах району оголошено канікули.
1 бер. 2018

Увага! Тимчасове призупинення освітнього процесу в школі

В зв'язку з суттєвим погіршенням погодних умов заняття в школі відбуватиметься дистанційно!
20 лют. 2018

Вшанування Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2018 року в нашій школі відбулися заходи до Дня пам`яті Героїв Небесної Сотні
15 лют. 2018

Конкурс патріотичної пісні

В рамках відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ з Афганістану в школі проходив щорічний конкурс патріотичної пісні.
9 лют. 2018

Церемонія підняття Державного прапора України та прапора Національного Олімпійського комітету України

9 лютого в КЗ "Тимченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів", як і в інших навчальних закладах району, відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора України та прапора Національного Олімпійського комітету України на знак підтримки участі Олімпійської збірної України у ХХІІІ зимових Олімпійських іграх – 2018, які пройдуть з 9 по 25 лютого у південнокорейському Пхьончхані.
9 лют. 2018

Вітаємо переможця!

Степан Сумкін, учень 9 класу посів ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики та ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.
6 лют. 2018

Розпочалася реєстрація на ЗНО-2018

У 2018 році реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня.
4 лют. 2018

Вітаємо переможця!

Учень 9 класу Сумкін Степан посів ІІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисту МАН України з екології.
22 січ. 2018

День Соборності України

22 січня в Україні відзначать День Соборності, приурочений до Акту об’єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.