22 лист. 2021

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 15 по 19 листопада в КЗ "Тимченківська ЗОШ І-ІІІ ст." пройшли заходи другого етапу Тижня безпеки дорожнього руху.
11 лист. 2021

Профорієнтаційний захід для учнів 9 і 11 класів

10 листопад в КЗ "Тимченківська ЗОШ І-ІІІ ст." відбувся профорієнтаційний захід для учнів 9 і 11 класів в форматі он-лайн вебінару
9 лист. 2021

Радіодиктант національної єдності

9 листопада в Україні відзначається День української мови та писемності. З нагоди цього свята відбувається Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
6 лист. 2021

З 8 листопада поновлюються навчальні заняття

Навчання проводитиметься у звичайному стаціонарному режимі
4 лист. 2021

Підсумки конкурсу "Створюємо ліси разом"

Учні КЗ "Тимченківська ЗОШ І-ІІІ ступеня" взяли активну участь в конкурсі малюнків в рамках Всеукраїнської акції "Створюємо ліси разом"
29 жовт. 2021

Оголошення! Канікули подовжено до 7 листопада!

Терміни осінніх канікул подовжено по 7 листопада
13 жовт. 2021

Увага! Змінено терміни осінніх канікул!

Осінні канікули відбудуться з 18 жовтня по 29 жовтня 2021 року включно
1 жовт. 2021

З Днем працівника освіти!

Від усієї душі бажаємо вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги, відчуття повноти і неповторності життя, невичерпних творчих сил і довгої людської пам’яті.
10 вер. 2021

День фізичної культури і спорту

10 вересня, традиційно, на спортивному майданчику КЗ "Тимченківська ЗОШ І-ІІІ ст." відбулося свято здорового способу життя
1 вер. 2021

Свято Першого дзвоника

Сьогодні, на подвір'ї школи, відбулося Свято Першого дзвоника.