Наші досягнення

Листопад 2017 року

Всекраїнські учнівські олімпіади (районний етап)

Сумкін Степан (9 клас) - 1місце з математики, 3 місце з фізики
  Моргуненко Олена (10 клас) - 1місце з екології
  Тимченко Євгенія (5 клас) - 2 місце на конкурсі ім. Т.Г.Шевченка

22.11.2015

Учениця 10 класу Нечепоренко Валерія здобула перемогу в районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології (вчитель Черепаха Олена Володимирівна)

15.11.2015

Учень 9 класу Кічкірук Денис посів ІІ місце в районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики (вчитель Тулупова Інна Ігорівна)

07.11.2015

Учениця 8 класу Моргуненко Олена посіла ІІ місце в районному етапі Всеукраїнськиїх учнівських олімпіад з географії (вчитель Черепаха Олена Володимирівна)

Щорічно учні школи приймають участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця. В 2013-2014 навчальному році учениця 10 класу Демченко Тетяна посіла в районному етапі олімпіад 3 місце з біології та 3 місце з екології; учениця 8 класу Нечепоренко Валерія виборола 1 місце з історії, учениця 8 класу Кобець Тетяна — 2 місце з хімії. Учениця 11 класу Благая Карина перемогла в обласному етапі конкурсу-захисту робіт МАН в секції біологія.

Учні школи беруть активну участь у районних заходах: конкурсі ораторського мистецтва, фестивалі дружин юних пожежних (команда школи виборола призове ІІІ місце в районному етапі), фестивалі «За здоровий спосіб життя», КВК Юних інспекторів руху, спартакіаді „Спорт протягом життя”, фестивалі «Козацький гарт» оглядах-конкурсах художньої самодіяльності; інтелектуальних конкурсах «Колосок», «Левеня», «Кенгуру», «Соняшник», «Лелека», «Puzzle», «Кришталева сова», знавців української мови ім. П.Яцика

Учениця 11 класу Демченко Тетяна посіла ІІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисту робіт МАН за науковим відділенням екології та аграрних наук в секції "Екологія". Вітаємо Таню та її наукового керівника Черепаху Олену Володимирівну!!!