9 листопада - День української писемності та мови.

Вчителі та учні 9-11 класів Тимченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у Всекраїнському радіодиктанті Національної єдності

9 листопада 2017 року в школі було проведено І (шкільний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

В конкурсі взяли участь учні 3 і 4 класів. За результатами перевірки конкурсних робіт переможцями визнано:

- ученицю 3 класу Максименко Фаїну;

- ученицю 4 класу Сафонову Аліну.

18 травня 2017 року учнівський та педагогічний колектив  Тимченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у Всесвітньому дні вишиванки.  Фото.
07.12.2016-11.12.2016 в Тимченківській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов Тиждень права, в рамках якого було проведено:

- Всеукраїнський урок "Права людини" - 10.12.2016

- Виставку малюнків "Знати сьогодні, щоб жити завтра"

- Гру-подорож "Україна - єдина країна"

- Лекцію "Конституційні засади єдиної суверенної держави"

- Екскурсії до шкільної бібліотеки, де організовано підбірку матеріалів за темою "Закон і ми"

13 листопада відбувся  конкурс "Міс Україночка -2016" в середній  та старшій віковій групах

19 - 23 жовтня

Звіт про проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» в Тимченківській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тимченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 19.10.2015

Інформаційно-довідкові куточки безпеки

Амбулаторія загальної медицини с.Тимченки, 20.10.2015

Відпрацювання практичних дій із залученням медичної сестри Магомедової О.М.

Тимченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 17.11.2015

Конкурс-вікторина "Зробимо життя безпечним"

Тимченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 22.10.2015

Конкурс  малюнків «Будь обережний – збережи своє життя»

14 жовтня - День захисника України

Напередодні Дня українського козацтва та Дня захисника України в нашій школі відбулися різноманітні заходи з приводу відзначення свята:

- урочиста загальношкільна лінійка;

- конкурс малюнків;

- покладання квітів до Пам'ятника загиблим воїнам та могили воїна-інтернаціоналіста Віктора Тимченка;

- уроки мужності за участю учасника АТО, робітника нашої школи Єфіменка Володимира Павловича

А закінчився цей насичений день змаганнями-квестом "В пошуках козацького скарбу"

Учні початкової школи квітами привітали нашого героя

Змагання

16 вересня 2015 року в школі пройшов конкурс на кращий осінній букет "Барви рідного краю". Учні з великим задоволенням створювали квіткові шедеври та презентували їх глядачам та членам журі.

Учениця 1 класу Максименко Фаїна розповіла чудовий вірш про осінь.

Квіткова композиція другокласникіів.

Патріотична композиція учнів третього класу.

Витвір випускників початкової школи - четверокласників.

"Веселий кораблик" створили учні 5 класу.

Чарівний гарбуз шестикласників.

Ліричний виступ семикласника Степана Сумкіна.

Елегантний букет від восьмого класу.