Тимченківську школу засновано в 1921 році - початкова школа.

З 1986 року –  восьмирічна школа (Тимченківська неповна середня школа)

З 1989 року – школа І-ІІІ ступенів (Тимченківська   середня загальноосвітня школа)

В 2000 році школу перейменовано   - Тимченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області

В 2017 році назву школи змінено на Комунальний заклад "Тимченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області"

В листопаді 2018 року в закладі розпочав функціонування дошкільний підрозділ короткотривалого перебування (прогулянкова група, 3 години)

В 2021 році назву школи змінено на Комунальний заклад "Тимченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області

Щороку, коли закінчується красне літечко, зустрічає наша школа дітлахів з розростертими обіймами. Кожен вчитель прагне, щоб дорослі, віддаючи своїх дітей до нас, знали:  тут дитина навчиться здобувати знання, торкнеться прекрасного, переживатиме високі почуття. Нам дуже хочеться, щоб школа залишалась в пам’яті кожного школяра як синонім хорошого настрою, як повсякчасне бажання творити добро.