22 лист. 2021
З 15 по 19 листопада в КЗ "Тимченківська ЗОШ І-ІІІ ст." пройшли заходи другого етапу Тижня безпеки дорожнього руху.

Традиційно в нашій школі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

В рамках тижня класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів.

Також для школярів була проведена цікава вікторина "Безпека руху - це життя" , конкурс малюнків "Наш друг дорожній рух", а 19 листопада відбувся Єдиний урок, під час якого цікавій ігровій формі діти повторили вже відомі правила дорожнього руху  і відпрацьовували різноманітні практичні завдання.