День захисників і захисниць України

14 жовт. 2022
14 жовтня – день, коли українці відзначають три пам’ятні дати – свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисників і захисниць України.

За святом Покрови Пресвятої Богородиці закріпилася друга назва – Козацька Покрова, а у свідомості українського народу воно почало асоціюватися з такими поняттями, як військова честь, лицарська звитяга, мужність і героїзм у боротьбі з ворогом.
Щиро вітаємо усіх захисників та захисниць із цим святом! Бажаємо сил, терпіння та чистого неба над головою.
Дякуємо вам за те, що ви нас оберігаєте!
Нехай Пресвята Богородиця береже всіх нас під своїм Покровом і якнайшвидше дарує мир та спокій нашій землі!

З 10 по 18 жовтня 2022 року проводилася обласна акція «Дякуємо захисникам України!», присвячена Дню захисників і захисниць України. До Акції доєдналися і учні Тимченківського ліцею.
Учні власноруч створили патріотичні поробки, написали листи вдячності і підтримки нашим захисникам.
Спільно з дорослими діти зібрали солодощі та необхідні теплі речі, плащі від дощу, засоби гігієни, які через волонтерів відправляються на передову.