Свято останнього дзвоника

2 черв. 2023
02.06.2023 пролунав Останній дзвоник в 2022/2023 навчальному році для учнів Комунального закладу "Тимченківський ліцей"

Війна в Україні змусила нас привчитися до нових реалій, забравши найцінніше в нашому житті – живе спілкування, зустрічі, прогулянки. І тому 2022-2023 навчальний рік ми закінчуємо дистанційно. Але ми впевнені, що війна мине, ми обов’язково переможемо, наші учні знову повернуться до шкільних класів, до звичного шкільного життя.

Не зважаючи на всі труднощі цього року, багато учнів показали чудові результати у навчанні. З Похвальними листами закінчили рік Воронцов Кирило і Винниченко Микита, учні 5 класу, Вініченко Богдан, учень 7 класу, В'юнник Юрій, Добриніна Вероніка, Максименко Фаїна, учні 8 класу, Соєнко Кирило, учень 10 класу. Дві учениці 9 класу отримали свідоцтво з відзнакою про закінчення базової загальної середньої освіти, це Баєва Діана і Сафонова Аліна.

Колектив КЗ "Тимченківський ліцей" вітає всіх учасників освітнього процесу з Днем останнього дзвоника! Бажаємо, щоб піднесений настрій і посмішки завжди вас супроводжували. Нехай довгоочікувані канікули подарують неймовірну кількість вражень і радості. Бажаємо вам, після старанного навчального року – чудового відпочинку. Набирайтеся сил, терпіння, енергії. Побачимося в наступному році!