Олімпійський урок

10 вер. 2019
10 вересня напередодні Дня фізичної культури і спорту в школі відбувся Олімпійський урок.

З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху шляхом залучення шкільної молоді до занять спортом, та з метою активізації ролі та значення фізичної культури і спорту в КЗ "Тимченківська ЗОШ І-ІІІ ст." відбулисяся спортивно-масові та освітньо-виховні заходи з нагоди проведення Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

У рамках Олімпійського уроку було проведено спортивне свято «Веселі старти» серед учнів молодших класів, змагання з настільного тенісу та міні-футболу, в яких усі бажаючі мали можливість випробувати свої сили, спритність та витривалість.