19 лист. 2018

ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та ІІ етап Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Учні 3-6 класів взяли участь в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та ІІ етапі Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка
12 лист. 2018

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики та екології

Команда школи взяла участь в ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики та екології

ЗНО-2019 та пробне ЗНО

В школі оформлено інформаційний куточок «ЗНО – 2019» та «Пробне ЗНО» з використанням уніфікованих матеріалів ХРЦОЯО

9 листопада - День української писемності та мови

9 листопада, у День української писемності та мови, відбувся XVIIІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
29 жовт. 2018

Вітаємо Тулупову Інну Ігорівну!

27 жовтня в м.Харків відбувся обласний турнір з настільного тенісу. Тулупова Інна Ігорівна, вчитель математики нашої школи в складі команди Зміївського району посіла І місце в цих змаганнях! Колектив школи вітає переможницю і бажає нових спортивних досягнень!
19 жовт. 2018

Терміни осінніх канікул!

До уваги учнів і батьків! Терміни осінніх канікул - з 22.10.2018 по 04.11.2018.
19 жовт. 2018

Вітаємо призерів спортивних змагань!

12 жовтня на стадіоні «Авангард» були проведені змагання з легкоатлетичного чотирьохборства.
12 жовт. 2018

День захисника України

В школі були 11-12 жовтня були проведені заходи, присвячені Дню захисника України та Дню Українського козацтва
9 жовт. 2018

Фестиваль ораторського мистецтва

Учениця 11 класу Моргуненко Олена стала учасницею районного етапу Фестивалю ораторського мистецтва за темою «Я знаю: мова мамина свята, в ній вічний, незнищенний дух народу»
5 жовт. 2018

День працівника освіти.

День працівникі́в осві́ти або День учителя — професійне свято працівників освіти України. Відзначається щорічно у першу неділю жовтня.