22 лист. 2017

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні святкує День народження Черепаха Олена Володимирівна, вчитель біології та хімії, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
21 лист. 2017

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).
16 лист. 2017

Вітаємо переможців та призерів ІІ (районного) етапу олімпіад та конкурсів!

Підведено остаточні підсумки ІІ (районного) етапу олімпіад з математики та історії, конкурсів ім. Т.Г.Шевченка та П.Яцика.
13 лист. 2017

Підведення підсумків шкільних змагань

На загальношкільній лінійці відбулося підведення підсумків змагань з футбольного квадратусеред учнів школи.
12 лист. 2017

Участь учнів школи в конкурсах

12 лист. 2017

12 листопада відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських олімпіад з математики

Школу на математичній олімпіаді представляли чотири учні з 6, 7, 8 і 9 класів.
11 лист. 2017

11 листопада відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських олімпіад з історії

Команда Тимченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів в складі учня 9 класу Сумкіна Степана і учениці 10 класу Моргуненко Олени під керівництвом вчителя історії Максименко Аліни Олексіївни представляла школу на районному етапі олімпіади з історії.
9 лист. 2017

9 листопада - День української писемності і мови

9 листопада учителі та учні школи взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті Національної єдності
9 черв. 2017

Вручення свідоцтв про закінчення базової школи

9 червня в урочистій обстановці були вручені свідоцтва про закінчення базової школи учням 9 класу.